Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

GRANICE LUBLIN 2019

W dniach 18-19 p 3. edycja Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic odbyła się w Lublinie w dniach 25-26 września 2019 roku.

Czytaj więcej
PODSTAWY FOTOGRAFII DRONEM

Drony są już powszechnie wykorzystywane w wykonywaniu materiałów promocyjnych, filmów utrwalających uroczystości i różne wydarzenia w plenerze. Dynamiczny rozwój technologii powoduje także ewolucję fotografii i filmowania, a to sprawia, że obecnie dron jest standardem w atelier fotografa i operatora, świadczącego usługi dla ludności.

Czytaj więcej
OCHRONA LASÓW Z DRONA
Wykorzystanie dronów w lasach staje się standardem. Monitorowanie stanu zdrowia roślin  zalicza się do podstawowych zadań leśników. Służby zajmujące się ochroną lasów w Europie notują coraz większe sukcesy w walce z szkodnikami.
Czytaj więcej
EUROPOLTECH WARSZAWA 2019

Podobnie jak w ubiegłym roku udwiedziliśmy targi FilmFotoWideo, które odbyły się w dniach 23-25 maja. W dniach8-10 maja w Warszawie odbyła się klejna edycja targów Europoltech, które kierowane są do Policji i formacji bezpieczeństwa państwa.

Czytaj więcej
Yuneec Academy
Firma Yuneec w ramach rozwoju działalności w Polsce powołała programy partnerskie którymi są “Yuneec Commercial Partner” oraz “Yuneec Academy”.
Czytaj więcej
pixel