Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

JAK DRON SKYDIO X10 REWOLUCJONIZUJE ZBIERANIE DANYCH Z POWIETRZA?
Skydio X10, nowoczesny dron z zaawansowanym AI, przełamuje bariery w zbieraniu danych lotniczych, oferując niezwykłe możliwości adaptacyjne, precyzyjne kamery i niezawodność w różnorodnych warunkach. Jego zaawansowana technologia AI ułatwia sterowanie, a modułowa konstrukcja oraz wytrzymałość sprzętu czynią go idealnym do szerokiego zakresu misji, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i integralność danych.
Czytaj więcej
500% NORMY! KAMERA UKOŚNA YUNEEC ATL102S
Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby za jednym razem zrobić coś pięć razy? Albo pięć różnych rzeczy w czasie, w którym zazwyczaj wykonujesz jedną? Pewnie, uśmiechniesz się, każdy by tak chciał. I nic dziwnego – 500% normy zwyczajnie musi być opłacalne! Wiedzieli o tym stachanowcy, wiedział Wincenty Pstrowski, a nawet starożytni Rzymianie. Zbyt piękne, żeby było możliwe? Tak sądzisz? Na pewno nie zgodzą się z Tobą użytkownicy kamery ukośnej Yuneec ATL102s, którzy mają to w standardzie.
Czytaj więcej
GANG CZWORGA. REMOTE ID PO CZESKU.
Dzięki niezdecydowaniu EASA i FAA temat wraca jak bumerang, dając nam szansę cyklicznego o nim przypominania – a jest o czym przypominać. Za chwilę bowiem możemy się stać nielegalni! Remote ID – co dziś wiemy, co nas dotyczy, a co nie i, oczywiście, ile to kosztuje?
Czytaj więcej
SKYDIO X10 – IPHONE WŚRÓD DRONÓW
W środę, 20 września 2023 roku, o godzinie 18:00 czasu polskiego, amerykański producent dronów – firma Skydio – zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcie. Dron Skydio X10, nazywany przez producenta dronem trzeciej generacji, rzeczywiście zdaje się otwierać nowy rozdział w historii bezzałogowych statków powietrznych.
 
Napisaliśmy dla Was co w pierwszej kolejności zwróciło naszą uwagę.
Czytaj więcej
ODKRYWANIE INNOWACJI: WIZYTA EKIPY AEROMIND W SIEDZIBIE ABZ INNOVATION
Jako oficjalny dystrybutor dronów ABZ Innovation na terenie Polski i Ukrainy w połowie sierpnia mieliśmy przyjemność odwiedzić siedzibę węgierską producenta, który jest jednym z liderów w produkcji dronów rolniczych w Europie.
Było to niesamowite doświadczenie, pełne wspólnych spostrzeżeń, innowacji i zacieśniania więzi.
Czytaj więcej
DRONY W RATOWNICTIWE I AKCJACH RATUNKOWYCH
Dron, kamera termowizyjna i system zrzutu umożliwiają ratownikom skuteczne poszukiwania i przeprowadzenie akcji nawet w trudno dostępnych miejscach oraz w różnorodnych warunkach atmosferycznych.
Zdolność takiego zestawu do precyzyjnej detekcji, szybkiego reagowania i dostarczania pomocy sprawia, że stanowią niezastąpione narzędzie dla ratowników, podnosząc skuteczność i bezpieczeństwo akcji ratunkowych i przyczyniając się do ratowania życia oraz zdrowia poszkodowanych.
Czytaj więcej
AKADEMIA AEROMIND NA YOUTUBE!
Akademia aeroMind - cykl kompleksowych szkoleń sprzętowych online w formie wideo-prelekcji dla pilotów dronów Yuneec! Nasze filmy dostępne są na popularnej platformie YouTube, dzięki czemu łatwo zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z lotami i obsługą dronów Yuneec!
Czytaj więcej
pixel