Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DJI Mavic 2

( ilość produktów: 22 )

Najnowsza seria quadrocopterów DJI Mavic, zaprojektowana z myślą o podróży. Urządzenia wykonane z najwyższej jakości komponentów gwarantują niezawodność, a niewielkie rozmiary pozwolą zabrać je dosłownie wszędzie. Nietuzinkowy design i imponująca liczba funkcji to znak rozpoznawczy serii DJI Mavic.

Urządzenia z serii DJI Mavic wyposażono w system unikania przeszkód, pięć kamer-czujników, a także GPS. Dzięki nowoczesnym urządzeniom sterującym i najnowszą techniką sterowanie jest bardzo proste, nawet przy większych prędkościach.

DJI Mavic to quadrocoptery profesjonalne dla najbardziej wymagających pilotów. Najwyższa jakość wykonania, wysoka niezawodność i szeroki wachlarz zastosowań zadowolą każdego pilota i zagwarantują satysfakcję z użytkowania.

Oprócz samych quadrocopterów w różnych wersjach wyposażenia, zestawach, znajdziesz również urządzenia sterujące, a także dodatkowe wyposażenie i części, takie jak: gimbale z kamerą, akumulatory, osłony śmigieł, ramiona boczne wraz z silnikiem, moduły GPS i Wi-Fi, plecaki i torby do bezpiecznego transportowania urządzeń, ładowarki, czujniki, filtry przeciwsłoneczne, joysticki, śmigła, części elektroniki wewnętrznej do quadrocopterów serii DJI Mavic i wiele innych.

Zapoznaj się z naszą ofertą. DJI Mavic to świetny wybór. Już dzisiaj przekonaj się o tym sam, wybierz swój wymarzony quadrocopter i ciesz się jego niezwykłością, profesjonalizmem, łatwością i komfortem użytkowania.

DJI Mavic Pro – profesjonalne quadrocoptery dla wymagających pilotów!

pixel