Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge

Goggle FPV

( number of products: 6 )

Niezwykle nowoczesne i fantastycznie wykonane okulary Video FPV to idealny produkt dla każdego fana najnowocześniejszych gadżetów. Taki produkt jest idealnie stworzony do podglądania transmisji wideo FPV. Poza tym wielkość wyświetlanego obrazu równa się z oglądaniem ekranu o wielkości 52-cali z odległości 2 metrów. Stwarza to niesamowity klimat i może zdecydowanie zaszokować każdego, kto nigdy nie obcował z taką technologią. W okulary został wbudowany moduł głośności słuchawek oraz akumulator 3.7V 1000mAh.

Oprócz tego wyświetlany obraz jest kolorowy LCD, posiada wysoką głębie kolorów 24-bit, okulary mogą pracować od 2 do nawet 3 godzin, obsługiwany system operacyjny okularów FPV to Windows 2000/XP/Vista/Win 7/OSX, interfejs USB to High speed USB 2.0.Taki produkt jest idealnie stworzony dla początkujących amatorów FPV.  Jest to więc idealny i praktyczny pomysł na prezent. Wysoka jakość produktu zdecydowanie nieraz okaże się niezawodna.

 

FPV (skrót od angielskiego "first person view", czyli "widoku z pierwszej osoby") to prawdziwa gratka dla tych modelarzy, którym marzą się dodatkowe emocje oraz jeszcze większa precyzja w pilotażu. Na czym to właściwie polega? FPV to nowatorska i zaawansowana metoda zdalnego pilotażu pojazdu, w której osoba sterująca obserwuje otoczenie maszyny z punktu widzenia jej kierowcy lub pilota. Technikę tę stosuje się najczęściej w przypadku modeli rc, dronów i innych bezzałogowych pojazdów latających (tak zwanych "UAV").

 Widok z pierwszej osoby uzyskuje się poprzez montaż kamery na pokładzie drona, która w sposób bezprzewodowy przesyła obraz na monitor lub gogle pilota. Możliwe jest również uzyskanie efektu stereoskopii - wystarczy odpowiedni montaż dwóch kamer na pokładzie UAV. Dzięki temu wrażenia płynące z lotu będą jeszcze ciekawsze a zdjęcia bardziej precyzyjne.

pixel