Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Parrot SenseFly eBee Classic

Parrot SenseFly eBee Classic

14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Dlaczego warto wybrać eBee Classic?

SenseFly eBee Classic jest w pełni autonomicznym i łatwym w obsłudze dronem mapującym. Wersja Classic bazuje na kultowej pierwszej wersji eBee, która zdobyła uznanie bardzo szerokiego grona geodetów i innych profesjonalistów zajmujących się mapowaniem. Charakteryzuje się ona małą masą, świetnym stosunkiem cena/możliwości i jest przeznaczona do podstawowych zastosowań fotogrametrycznych. EBee Classic jest kompatybilny z podstawowywmi payloadami do mapowania: kamerą SenseFly S.O.D.A. do tradycyjnego mapowania RGB, kamerę Sequoia+ do podstawowego mapowania multispektralnego, oraz ThermoMAP do mapowania termicznego.

  • Wydajny: eBee Classic może pokryć do 12 km2 w jednym zautomatyzowanym locie mapującym, podczas gdy loty nad mniejszymi obszarami, na niższych wysokościach, mogą uzyskać obrazy z rozdzielczością terenową do 1,5 cm na piksel.
  • Łatwy: eBee Classic jest najłatwiejszym w użyciu dronem mapującym na rynku - wystarczy wyrzucić go w powietrze. EBee sam leci, przechwytuje obrazy i sam ląduje. Nie wymaga żadnych umiejętności pilotażu!
  • Bezpieczny: eBee Classic waży zaledwie 700 g, co w znacząco minimalizuje jego energię kinetyczną. Ponadto, najnowocześniejszy autopilot senseFly zarządza lotem i dysponuje szeroką gamą inteligentnych, bezpiecznych scenariuszy failsafe.
  • Kompleksowy: Pakiet eBee Classic zawiera wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia mapowania: Kamera RGB, baterie, modem radiowy i oprogramowanie eMotion. Następnie przetwarzaj i analizuj obrazy eBee za pomocą oprogramowania fotogrametrycznego takiego jak Pix4Dmapper czy Metashape.

Dostępne kamery i akcesoria:

SenseFly SODA

senseFly S.O.D.A.

Optyczny sensor przystosowany specjalnie do fotogrametrii z dronów

Sequoia

Parrot Sequoia +

Kamera multispektralna przeznaczona do mapowania

Thermomap

thermoMAP

thermoMAP rejestruje zdjęcia i filmy termowizyjne, co pozwala na stworzenie pełnych, kompletnych map termicznych (np. w celu identyfikacji jak dystrybuowana jest woda na polu, sprawdzenia irygacji, czy kontroli paneli słonecznych)

Corridor

senseFly Corridor

Kamera/montaż przeznaczone do fotogrametrycznych nalotów linearnych

Ping USB

Ping USB jest krytycznie ważny dla utrzymania świadomości sytuacyjnej w Twojej przestrzeni powietrznej - dzięki niemu w programie eMotion (od wersji 3.5 wzwyż) pokazywany jest na żywo ruch lotniczy w Twoim otoczeniu. Wystarczy podłączyć go do swojego laptopa włączyć wyświetlanie ruchu lotniczego w aplikacji.

Sensefly Smartcharger

Ta inteligentna ładowarka pozwala zoptymalizować zarządzanie akumulatorami Twojego eBee, aby zapewnić utrzymanie najwyższych parametrów, oraz zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania i transportowania. Ładowarka może ładować 2 akumulatory naraz i posiada 3 tryby pracy: Charge, Storage i Transport.

W zestawie z eBee zawarte jest oprogramowanie do planowania, nadzorowania i sterowania lotami:

eMotion

Prostota i moc

Przyjazny nawet dla początkujących, a mimo to pełen zaawansowanych opcji optymalizacji nalotu.

Elastyczność

eBee sprosta każdemu wyzwaniu dzięki możliwości wyboru trybu loty, trybom wsparcia, oraz blokom planowania misji.

Trójwymiarowe środowisko

Planuj loty w trzech wymiarach, aby uzyskać większe bezpieczeństwo lotu, bardziej miarodajne i spójne wyniki, oraz dokładniejsze dane.

Bądź połączony

eMotion łączy się z Twoim dronem eBee, oprogramowaniem lokalnym, oraz w chmurze, stacjami bazowymi RTK, oraz zapewnia wgląd na żywo w aktualności pogodowe oraz okoliczny ruch lotniczy.SPECYFIKACJA TECHNICZNA eBee CLASSIC

HARDWARE
Rozpiętość skrzydeł 96 cm
Waga (z akumulatorem i kamerą) ok. 0,69 kg
Zasięg łącza radiowego 3 km nominalnie (maks. do 8 km)
Kamera (w zestawie) senseFly S.O.D.A.
Kamery opcjonalne Parrot Sequoia, thermoMAP
SOFTWARE
Oprogramowanie do planowania
i kontrolowania lotu (w zestawie)
eMotion 3
Oprogramowanie do przetwarzania zdjęć (opcjonalne) Pix4D mapper, Pix4Dbim
PARAMETRY LOTU
Planowanie lotów autonomicznych W programie eMotion 3
Prędkość przelotowa 40-90 km/h
Maks. czas lotu 50 min
Maks. długość przelotu 33 km
Lądowanie Automatyczne, liniowe, z dokładnością +/- 5 m
Start "Z ręki"
Wykorzystanie punktów kontrolnych Opcjonalne
WYNIKI
Bezwzględna dokładność pozioma/pionowa
(z punktami kontrolnymi)
Do 3 cm / 5 cm
Bezwzględna dokładność pozioma/pionowa
(bez punktów kontrolnych)
1-5 m
Nominalne pokrycie przy locie na 120 m AGL 140 ha
Maksymalne pokrycie przy locie na 2000 m AGL 9,3 km2
Rozdzielczość terenowa Do 1,5 cm / piksel

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel