Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-10-17

DRONETECH WORLD MEETING TORUŃ 2023

W dniach 11-13 pazdziernika 2023 roku mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branży dronów w Polsce - Dronetech World Meeting 2023. Nasza firma, Aeromind, wystąpiła zarówno w roli wystawcy, jak i prelegenta, a wydarzenie okazało się nie tylko inspirujące, ale także pełne cennych doświadczeń i wspaniałych okazji do nawiązania nowych kontaktów. 

Zorganizowane przez Instytut Wspierania Nowych Technologii wydarzenie, przyciągnęło do toruńskiej Areny ogromne grono osób zainteresowanych bezzałogowcami, a także reprezentantów organizacji pozarządowych i uczelni wyższych. Nie zabrakło także naszych klientów oraz osób zainteresowanych pozyskaniem dronów.

Jako aeroMind, byliśmy uczestnikami części konferencyjnej, w której Justyna Siekierczak - Prezes aeroMind, wzięła udział w dyskusji na temat dziesięciolecia od wprowadzenia pierwszych regulacji dotyczących dronów w Polsce.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy różnorodne rodzaje bezzałogowców, poczynając od dronów rolniczych ABZ Innovation , poprzez wszechstronne drony Yuneec, aż po drony autonomiczne wykorzystujące AI - Skydio.

Niezwykle interesującym dodatkiem w tym roku była giełda biznesowa B2B, gdzie można było nawiązać wartościowe relacje biznesowe z przedsiębiorcami z branży lotnictwa bezzałogowego.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji tego inspirującego wydarzenia!

Polecane

pixel