Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Systemy pomiaru powietrza z drona (SMOG)

( ilość produktów: 28 )

Dron Yuneec H520E wyposażony w mobilny analizator powietrza Atmon FL to sprawdzone rozwiązanie dla miast borykających się z problemem smogu. Wykorzystywany jest również przez firmy zajmujące się wykonywaniem usług pomiarowych bądź specjalistyczne zakłady przemysłowe. Swoje zastosowanie znajduje w jednostkach ratownictwa chemicznego. Obsługa całego zestawu sprowadza się do nalotu nad smugą dymu wtedy ciąg śmigieł sprawi, że powietrze zostanie ‘wessane’ wprost do czujnika gdzie zostanie dokonany pomiar, a wyniki badania dostępne są w czasie rzeczywistym na ekranie komputera.

Analizator jest urządzeniem peryferyjnym, co oznacza, że może działać niezależnie od drona i zostać zamocowany na dachu samochodu w celu stworzenia mapy smogowej danego terenu. Modułowość Atmon’a FL sprawia, że jest urządzeniem uniwersalnym i może zostać skonfigurowany pod potrzeby klienta. Lista dostępnych czujników znajduje się tutaj. Dodatkowo każda wersja umożliwia odczyt takich danych jak: wilgotność powietrza, temperaturę i ciśnienie atmosferyczne.

Producent dostarcza certyfikat zgodności produktu z normami zharmonizowanymi z dyrektywą UE EMC 2004/108/WE i 94/9/EC ATEX z późniejszymi zmianami.

pixel