Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kadra szkoleniowa

TOMASZ RUMIŃSKI - doświadczony, licencjonowany instruktor INS, operator UAVO VLOS i BVLOS na multikopterach i samolotach. Wśród licencjonowanych pilotów dronów jest ponad 300 osób, które szkoliło się pod jego kierunkiem. Znany, ceniony i lubiany instruktor, z którym wiąże się jedno z ważniejszych wspomnień w życiu operatora drona :) Tomek zawodowe doświadczenie zdobywał w trakcie 20 letniej służby w Siłach Powietrznych RP. Jest również uznanym ekspertem w systemach radiokomunikacyjnych.

_____

Prywatnie miłośnik sportów lotniczych. Jest pasjonatem modelarstwa, latający śmigłowcami, multikopterami, samolotami oraz modelami gigantami. Członek stowarzyszenia pilotów paralotniowych Black Wings Team (blackwingsteam.pl) oraz załogi ekspedycji Vistula River, która w 2016 r. przeleciała 1000 km trasą wiodącą szlakiem Wisły.

WOJCIECH GRUŹLIŃSKI - doświadczony, licencjonowany operator UAVO, inżynier mechaniki i budowy maszyn w specjalizacji silniki lotnicze, uczestnik zawodów inżyniersko-konstrukcyjnych SAE AeroDesign Brasil 2014, SAE AeroDesign East 2015 na Florydzie oraz SAE AeroDesign West 2015 w Kalifornii. Ukończył oficjalne szkolenie serwisowe firmy Yuneec w siedzibie firmy w Kaltenkirchen w Niemczech. Wojciech posiada duże doświadczenie w zakresie eksploatacji dronów producentów Yuneec i Walkera, prowadzi szkolenia wdrożeniowe. Na co dzień zajmuje się projektowaniem dedykowanych rozwiązań UAV, serwisem dronów oraz doradztwem technicznym.

_____

1. miejsce za raport techniczny klasy Micro w zawodach SAE AeroDesign w Kalifornii

pixel