Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

WOJNA O WOLNOŚĆ UKRAINY

2022-03-03
WOJNA O WOLNOŚĆ UKRAINY

 

 

SZOK PIERWSZEGO DNIA

24 lutego 2022 roku, kiedy Rosja rozpoczęła zbrojną inwazję na Ukrainę, podobnie jak większość Polaków i Europejczyków. Po pierwszych dniach ten szok i poczucie bezradności przeobraziły się w bezprecedensową mobilizację i zjednoczenie. W odpowiedzi na wojnę, w ostatnie dni Polska, Europa i cały świat zjednoczyły się w głębokich sankcjach, wsparciu politycznym oraz rzeczowym. Obywatele oddolnie organizują protesty i zbiórki, a politycy, artyści i osoby publiczne wyrażają głęboką dezaprobatę wobec działań Rosji.

 

POTRZEBNE

DRONY Z TERMOWIZJĄ

My ze swojego branżowego podwórka obserwujemy ogromną mobilizacja na rynku dronów, zalew zapytań ze wszystkich stron. Osoby prywatne, grupy osób oraz firmy zarówno z Polski jak i Ukrainy na gwałt poszukują urządzeń, które mogłyby pomagać w obserwacjach, poszukiwaniach osób zaginionych, ocenie i dokumentacji zniszczeń, analizie sytuacji – głównie chodzi o drony z kamerami termowizyjnymi, oraz zoomem optycznym.

Działania_wojenne_w_powietrzu_nad_Ukraina.jpg

JAK TERAZ PRACUJEMY?

Nasze biuro przestawione jest na zupełnie inny bieg. Priorytetem jest wszystko co związane ze wsparciem naszego sąsiada, szczególnie zamówienia składane bezpośrednio przez Ukraińców. Ta mobilizacja jest zaraźliwa i przeniosła się też na europejską centralę firmy Yuneec, która zostawia nam specjalne rezerwy magazynowe i staje na rzęsach by wysyłać pilne zamówienia praktycznie natychmiast. Natomiast jako członek Polskiej Izby Systemów Bezzałogowych współorganizujemy akcję #DronyNaWschód, w ramach której można oddać swojego drona lub części, a także wesprzeć zbiórkę pieniędzy na nowe drony. Sprzęt ten ma służyć obserwacjom, ratowaniu życia i dokumentacji zniszczeń.

DronyNaWschd

CHCECIE POMÓC?

Więcej informacji na temat akcji #DronyNaWschód znajdziecie w poniższych linkach:

Jesteśmy też w kontakcie z wieloma europejskimi producentami niemilitarnych BSP dużego zasięgu. Oni również wyrażają zrozumienie i wsparcie, zapewniając szybkie konsultacje i wyceny.

Jeśli szukacie dodatkowych sposobów na pomoc Ukrainie – możliwości jest multum. Poniżej zamieszczamy listę zbiórek i akcji charytatywnych na ten cel:

Dwie powyższe zbiórki mają na celu wsparcie zakupów dla Armii Ukraińskiej, w tym zapasy, tarcze, kamizelki kuloodporne i amunicję. Poniżej zaś lista zbiórek niemilitarnych, które szukają funduszy na zakup m.in. artykułów i sprzętów medycznych:

Więcej informacji na temat możliwości pomocy można znaleźć na stronie: https://uacrisis.org/en/help-ukraine

Ukraina_kraj.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022

Polecane

Zestaw myśliwego. Dron z termowizją H520E + E20Tvx do ratowania i polowań na zwierzęta. Wersja EKSPERT

Zestaw myśliwego. Dron z termowizją H520E + E20Tvx do ratowania i polowań na zwierzęta. Wersja EKSPERT

23 955,76 zł netto/1szt.29 465,59 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 23 955,76 zł netto/1szt.29 465,58 zł brutto/1szt.Cena regularna 26 421,95 zł netto/1szt.32 499,00 zł brutto/1szt.
pixel