Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

WYNIKI KONKURSU

2018-04-27
WYNIKI KONKURSU Na targach Securex 2018 przeprowadziliśmy konkurs PRZYSZŁOŚĆ DRONÓW W BRANŻY SECURITY. Interesowała nas odpowiedź na jedno kluczowe pytanie: "Jak drony będą wykorzystywane w branży security w najbliższych latach?

wyniki konkurus aeroMind

Byliśmy ciekawi Państwa przemyśleń - co Nas czeka w najbliższej przyszłości? Poprosiliśmy by zatrzymali się Państwo na chwilę i zastanówili się nad obszarami w których na co dzień pracują. Czy drony będą częścią mechanicznych systemów zabezpieczeń, systemów monitoringowych czy nawet ochrony informacji? Zaprosiliśmy do wspólnego tworzenia wizji wykorzystania dronów w branży security.

Laureaci konkursu:
  • I miejsce i nagroda główna dron Yuneec Typhoon H - Łukasz Kornacki
  • II miejsce i nagroda szkolenie UAVO VLOS - Jakub Kuryło
Łukasz Kornacki  zwrócił realistycznie uwagę na obecne bolączki branży security, konieczność wysokiego poziomu zatrudnienia i borykanie się z niską jakością pracy, z nieprzestrzeganiem zasad. Pan Łukasz przedstawił odważną wizję zredukowania ochrony zakładów produkcyjnych czy magazynowych do jednego pracownika operującego wieloma dronami lub pełną bezosobową automatyzację. Odpowiedź zawierała projekt przykładowej misji ochrony budynku miedzy punktami  kontrolnymi. Podkreślone zostało, iż w przypadku wykrycia intruzów czy złodziei to właśnie pracownik ochrony wykonujący obchód jest najbardziej narażony na niebezpieczeństwo.  

Druga nagroda została przyznana dla Jakuba Kuryło za koncepcję integracji dronów, autonomicznych jednostek nawodnych oraz pojazdów jeżdżących w bezzałogowe systemy nadzoru z centralna wymianą danych oraz możliwością elastycznego reagowania w zróżnicowanym i rozległym terenie.


DZIĘKUJEMY UCZESTNIKOM ZA LICZNE I CIEKAWE OPRACOWANIA
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!

Zespół aeroMind :)
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel