Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dlaczego my?

Dlaczego aeroMind?

Skład naszego zespołu tworzą osoby związane z bezzałogowymi statkami latającym oraz lotnictwem załogowym. Wśród nas znajdziecie Państwo operatorów dronów, pilotów samolotowych i szybowcowych oraz serwisantów UAV. Drony nie są jedynie naszą pracą - są też naszą pasją, dlatego "bezzałogowcami" latamy też dalej w czasie wolnym. Wszystko to sprawia, że decydując się na aeroMind decydujecie się na współpracę z grupą profesjonalistów, którzy o dronach wiedzą praktycznie wszystko.

Korzyści dla Klientów

Nie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc, na którą składa się m.in.: - bezpłatne wsparcie techniczne (telefoniczne po godz. 15., mailowe lub osobiste) - serwis gwarancyjny - serwis pogwarancyjny - szkolenie produktowe Yuneec i DJI.  

Szybki czas realizacji

Fakt posiadania zaopatrzonego magazynu i serwisu sprawia, że usługi dla Klientów wykonujemy niezwłocznie. Wysyłki zamówionego towaru możesz spodziewać się w dniu złożeniu zamówienia (dni robocze). Paczki wysyłamy kurierem, który dostarcza je w ciągu 24 godzin.

 

pixel