Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Drony Yuneec

( ilość produktów: 253 )

Marka Yuneec powstała w Chinach w 2009 roku i za sprawą najwyższej jakości dronów (i nie tylko) w szybkim tempie zyskała popularność na całym świecie, w tym również i w Polsce. Pierwszym modelem drona był Yuneec International E430. Obecnie wśród najbardziej znanych i dostępnych w sprzedaży serii maszyn wylicza się między innymi Yuneec Typhoon, której modele przebojem wdarły się na rynek i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Najnowszy z nich to Typhoon H wyposażony w kamerę 4k z możliwością obroty 360 stopni oraz podglądem obrazu w czasie rzeczywistym na aparaturze sterującej.

Najnowsze modele dronów marki Yuneec są wyposażone w technologię RealSense. Co więcej - maszyny tejże firmy wyróżniają się najnowszą technologią. W zależności od preferencji, istnieje możliwość zakupu samego drona, bądź też wraz z zestawem zawierającym między innymi dodatkowe akumulatory oraz plecak. Warto równocześnie wspomnieć, iż można także zakupić aparaturę i kamery przeznaczone do różnych modeli maszyn. Yuneec posiada w swoim asortymencie m.in. baterie, plecaki, kamerę termowizyjna, osłony i zaawansowane części do dronów.

Marka Yuneec to jednak nie tylko drony, ale także wszelkiego rodzaju akcesoria i - co najciekawsze - elektryczne deskorolki. Wyróżniają się one dużą lekkością, oryginalnym wyglądem, a także bezprzewodowym kontrolerem. Za sprawą deskorolek na miarę XXI wieku, można przejechać do około trzydziestu kilometrów o maksymalnej prędkości dwudziestu kilometrów na godzinę. Wśród asortymentu Yuneec znajdują się także goggle przeznaczone dla określonych aparatur.

pixel