Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DJI Matrice

( ilość produktów: 27 )

Dron Matrice 600 został stworzony z myślą o profesjonalistach z branży fotograficznej oraz filmowej, którzy szukają sprzętu współpracującego z wszystkimi gimbalami z serii DJI Zenmuse oraz nowym Ronin-MX. Sprzęt działa na systemie E2000, zaś na jego wyposażeniu znajdziemy system transmisji obrazu Lightbridge 2 oraz kontroler lotu A3. Maszyna potrafi wykonać obrót w pionie o 360 stopni dookoła w sposób ciągły i bez ograniczeń. Ograniczenia w zakresie osi Tilt wynoszą z kolei +45 i - 135 stopni.

Ulepszony system transmisji Lightbridge 2 gwarantuje podgląd w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatek na sekundę na odległość około 5km. Umożliwia on także transmisję live w rozdzielczości 720p oraz 1080p. W kwestii kontrolera A3 mamy zaś do wyboru opcję zwykłą z jednym GPS i IMU bądź wersję Pro z aż trzema IMU i trzema GPS. Istnieje ponadto alternatywa w postaci kontrolera D-RTK GNSS.

Wyjątkowo interesujący w przypadku Matrice 600 jest układ zasilania, który składa się aż z 6 "inteligentnych" baterii (22.2V, 4500mAh w połączeniu równoległym, czyli łącznie 27Ah). Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest, że gdy jedna bateria zawiedzie - pojemności pozostałe przejmują jej zadania. Warto podkreślić, że producent daje możliwość pełnej customizacji sprzętu poprzez edycję kodu oraz algorytmu sterowania.

Matrice 600 to rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują zawodowego drona o modułowej budowie, która umożliwia łatwą eksploatację oraz szybki montaż. Wygodę obcowania z owym hexacopterem powiększa dodatkowo pyłoodporny system napędowy ułatwiający konserwację. Chłodzone aktywnie silniki zapewniają zaś niezawodność nawet podczas długiego lotu.

pixel