Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DJI Inspire 3

( ilość produktów: 1 )

Drony DJI INSPIRE bez wątpienia wyróżniają się na tle innych, dostępnych na polskim rynku. Dron tej marki może pochwalić się między innymi ciekawym zapleczem technicznym (automatyczne sterowanie, automatyczne lądowanie, telemetria lotu, GPS). Jednak w tych dronach najbardziej uwagę przykuwa kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, która bez problemu zarejestruje obraz o rozdzielczości 4K.

Kamery, które wbudowane są w tych dronach mogą wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 12 Mpix w formacie Adobe DNG RAW dzięki 94 stopniowym polu widzenia. Dron ma całkiem dobre parametry techniczne w porównaniu do swojej ceny. Oprócz tego wyposażony jest w zintegrowaną baterię, która umożliwia bezpieczne zarządzanie energią. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że bateria rozładuje się w trakcie pracy. Jak każde urządzenie tak i dron DJI INSPIRE posiada wewnętrzne ustawienia. Producenci pomyśleli o wszystkim i użytkownikowi umożliwili zmianę wszystkich ustawień aparatu (nawet ISO) w trybie ręczny, Dzięki temu ujęcie, które wykonasz dronem będzie wyglądało w taki sposób, jak akurat sobie zażyczysz.

Dron DJI INSPIRE jest bardzo zaawansowany technologicznie - wspomnieliśmy już o tym na samym początku. Ale nie możemy zapomnieć o tym, że start i lądowanie dronem zwłaszcza po raz pierwszy może być trudnym zadaniem. Dron DJI INSPIRE umożliwia nam wykonanie tych trudnych manewrów automatycznie - za dotknięciem jednego przycisku na panelu sterowania. Chyba nic więcej nie potrzeba nam do szczęścia i fajnej zabawy z tym dronem.

pixel