Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DJI Phantom

( ilość produktów: 14 )

Dron DJI PHANTOM gwarantuje proste i przyjemne loty każdemu użytkownikowi. Posiada on intuicyjny system sterowania, wbudowaną kamerę umożliwiającą podgląd w jakości HD i wiele innych przydatnych funkcji. Ten świetny gadżet da Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Automatyczny asystent lotu

Ten model dronów cieszy się sporą popularnością. Wyposażony jest w przycisk powrotu, dzięki czemu bezpiecznie do Ciebie wróci. Ponadto posiada wbudowany GPS, który sprawnie zapamiętuje punkt startu. W przypadku, gdy dron straci zasięg automatycznie wróci do zapisanego wcześniej punktu startu. Dzięki temu jest bardzo stabilny, można łatwo kontrolować go w czasie lotu. Co ciekawe dron po starcie sam stabilizuje lot i czeka na Twoje komendy. Sterowanie dronem jest bardzo proste, potrzebujesz tylko dwóch palców! Jeśli chcesz zatrzymać dron należy puścić stery.

Kamera jakości 4K

Dron wyposażony jest w kamerę jakości 4K, dzięki której możesz uchwycić chwile, które chcesz zapamiętać. Masz również możliwość podglądu nagania, a także możliwość robienia zdjęć. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu z łatwością możesz filmować krajobrazy, imprezy albo to co po prostu chcesz. Kamera w zależności od modelu Phantom może mieć 12 megapikseli i 2,7k HD, dzięki czemu kamera jest stabilna. Ponadto dron wyposażony został w obiektyw z 94 stopniowym polem widzenia. Wszystko z myślą o osobach, które uwielbiają robić zdjęcia z góry. Są one bardzo wyraźne, bez jakichkolwiek zniekształceń i efektu zatrzymania obrazu po bokach.

Najwyższa kontrola

Dron DJI PHANTOM posiada specjalny z wbudowanym akumulatorem oraz uchwytem na telefon! Wszystko to sprawia, że latanie dronem DJI PHANTOM jest proste i przede wszystkim bardzo bezpieczne dla każdego użytkownika.

pixel